RECENZE

Klientka řešila hormonální problémy, trápil jí premenstruační syndrom. Ťukaly jsme symptomy pocení, bušení srdce, nervozita....po dvou kolech ťukání bylo vše ok.

Klientka trápila vyčerpanost a přehlcená hlava. Postupně jsme rozebraly a ťukaly stres, špatné sny, bušení srdce......problémy v práci s kolegyní a vedoucí......po terapii byla paní klidnější a při další komunikaci paní říkala, že se jí ulevilo a řeší věci víc v pohodě.

Klientka přišla, že jí zaujala metoda EFT a chce se jí naučit.....proto jsme ťukaly a při tom jsem vše

vysvětlovala, aby paní pochopila, co a proč ťukáme. Postupně jsme řešily špatné vzpomínky z péče a jízdy na koni. Všechny jsme vyčistily, kdy zůstala jen čistá vzpomínka bez emocí.....tudíž i strachu do budoucna.

Klientka má problém s váhou a následně i zdravotní potíže s tím spojené. Ťukaly jsme zlozvyky ohledně rozvržení jídla ve dne.....až nás to dostalo do doby, kdy byla těhotná a poté se jí již nepovedlo zhubnout ani deko....přišel strach z nemocí a doktorů, každé kontroly u dr. Po několika kolech si dokaže klientka představit, že jde v klidu na kontrolu.....Na další terapii jsme řešily vztah s otcem v dětství, kdy jí ukrajoval díl z krajíce, proto teď chodí tajně na sušenky....vychytaly jsme všechny důvody a po terapii již nemá nutkání.....při dalším sezení mi klientka povídala, že po naší minulé terapii měla dvě noci špatné sny, které si nepamatovala, ale pocitově cítila, že něco odešlo pryč. Křivdy od táty už také byly tytam, cítila klid. Při tomto setkání jsme si více povídaly, když se jí něco dotklo, cítila to jako klepání nohou a zimu....vše jsme hned ťukaly a zmizelo to.

Na jedné akci ke mě přišla paní se zvědavostí, jak metoda EFT funguje....bolela jí hlava až k migréně.....Ťukaly jsme jedno kolo, paní začaly brnět ruce a po druhém kole ťukání byla bolest a vše kolem pryč a paní se mě udiveně ptá, proč jí to nepředepsal doktor??? :)))

Klient přišel s alergií na seno a trávy.....Ťukali jsme rýmu, ucpaný nos, teče z očí, že nemůže v noci spát, je unavený.....před terapií měl za to, že alergie je součást jeho života a cestou do přírody potřebuje léky a nevěřil, že mu něco pomůže.....po ťukání symptomů a silných vzpomínek spojených s alergií je vše ok, kapesník si může vzít jako čepici a může být bez léků. Hned po terapii šel do rozkvetlé louky a vše bylo v pořádku....Po nějakém čase mi říkal, že se kamarádi diví, že na čundru mu už neteče z nosu a očí.